Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Tashmë në dritë dokumente të diskutueshme për ato çka fshihen në sipërfaqen e Hënës!

Çfarë zbuluan aty astronautët e misionit Apollo 16 të NASA-s?

Gjatë misionit të anijes kozmike Apollo 16, u fotografuan në sipërfaqen e hënës një sërë objektesh të çuditshme, por njëra nga këto objekte kohët e fundit e dalë në dritë nga arshivat e NASA-s, apo siç dhe pretendojnë disa shkencëtarë është një zbulim i “freskët” i bërë prej saj.
I ka shkaktuar “dhimbje” koke agjencisë më të madhe e të fuqishme në botë të hapësirës.

Ky objekt, ka një gjatësi 2.5 km (1.5 milje). Sigurisht që ky objekt i panjohur…. është përplasur në sipërfaqen e hënës, pra është rrëzuar aty, pasi këtë e fakton dhe vetë krateri i krijuar në vendin ku ndodhet ai.

Sipas fotografie të bëra publike rezulton se ky objekt gjatë përplasjes është copëtuar dhe është shkatërruar! Madje mund të shikojmë dhe një formacion të çuditshëm katrorë në anë të objektit.
Është vërtet e habitshme dhe kureshtare të mësojmë se çfarë fshihet në sipërfaqen e Hënës…!________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e cuditshme po kta smunden ta largojn apo te bejn dicka


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ca te largojn moj?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons