Forumi Kuq E Zi
Dielli na e “bën me sy”, si për të treguar se fundi i botës ishte një keqkuptim Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Dielli na e “bën me sy”, si për të treguar se fundi i botës ishte një keqkuptim Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dielli na e “bën me sy”, si për të treguar se fundi i botës ishte një keqkuptim Cf38a_10
Imazhi i Diellit i fotografuar nga NASA më 22 dhjetor
Ndërkohë që data kur ishte parashikuar se do përfundonte bota kaloi, inxhinierët e NASA-s vendosën të fotografonin një pamje të Diellit, por mbetën të befasuar kur panë se ai kishte një imazh të çuditshëm dhe dukej sikur ua bënte me sy.

Pamja e bukur, që tregon sipërfaqen e yllit të zjarrtë, është realizuar më 22 dhjetor, pak minuta pas mesnate, sapo kishte përfunduar afati i profecisë Maja për fundin e botës më 21 dhjetor.

Zyrtarët e NASA-s u përfshinë nga një lumë telefonatash që vinin nga njerëz të shqetësuar dhe të mbërthyer nga histeria që kishte rrethuar profecinë e famshme, sa u detyruan që të realizonin dy video për t’u vërtetuar njerëzve se botës nuk do t’i vinte fundi.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
foto shum e bukur po mu mboni per tqesh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons