Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 200 Lekshi Se Shpejti Kthehet Ne Monedhe. prej Thu 27 Dec 2012, 20:23

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Sa shpejti prerja prej letre e 200 lekeshit, do te hiqet nga qarkullimi dhe te gjithe do te duhet te perdorim monedhen 200 leke, njesoj sic u ndryshua edhe 100 lekshi. Kjo monedhe eshte edhe simbol i 100 Vjetorit te Pavaresise pasi ne te do te jete e shkruar “100 Vjet Pavaresi” dhe do te vendoset figura e Ismail Qemalit ne vend te Naim Frasherit.
Me poshte shikoni foton se si do te jete ajo…


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: 200 Lekshi Se Shpejti Kthehet Ne Monedhe. prej Sat 19 Jan 2013, 19:29

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mka marr malli prz me e pa naimin se nuk me mjafton tek letersia e du edhe tek paret


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons