Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 7 e 8]


1 Foto Humoristike prej Fri 07 Dec 2012, 18:29

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

181 Re: Foto Humoristike prej Tue 06 Aug 2013, 10:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

182 Re: Foto Humoristike prej Tue 06 Aug 2013, 10:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

183 Re: Foto Humoristike prej Tue 24 Sep 2013, 06:44

luani

avatar
Administrator
Administrator

184 Re: Foto Humoristike prej Mon 30 Sep 2013, 16:31

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

185 Re: Foto Humoristike prej Mon 30 Sep 2013, 16:34

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

186 Re: Foto Humoristike prej Mon 30 Sep 2013, 18:17

luani

avatar
Administrator
Administrator

187 Re: Foto Humoristike prej Mon 30 Sep 2013, 18:21

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kjo nuk do te thot qe esht e pamundur ahahahaha  


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

188 Re: Foto Humoristike prej Mon 30 Sep 2013, 18:23

luani

avatar
Administrator
Administrator

189 Re: Foto Humoristike prej Mon 30 Sep 2013, 18:32

luani

avatar
Administrator
Administrator

190 Re: Foto Humoristike prej Mon 30 Sep 2013, 18:44

luani

avatar
Administrator
Administrator

191 Re: Foto Humoristike prej Fri 01 Nov 2013, 18:14

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

192 Re: Foto Humoristike prej Sat 02 Nov 2013, 19:45

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

193 Re: Foto Humoristike prej Mon 11 Nov 2013, 18:02

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

194 Re: Foto Humoristike prej Sat 16 Nov 2013, 16:34

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

195 Re: Foto Humoristike prej Sat 16 Nov 2013, 19:49

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

196 Re: Foto Humoristike prej Fri 29 Nov 2013, 20:52

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

197 Re: Foto Humoristike prej Fri 29 Nov 2013, 20:53

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

198 Re: Foto Humoristike prej Fri 29 Nov 2013, 20:53

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

199 Re: Foto Humoristike prej Fri 29 Nov 2013, 20:54

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

200 Re: Foto Humoristike prej Fri 29 Nov 2013, 20:54

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

201 Re: Foto Humoristike prej Mon 07 Apr 2014, 10:57

luani

avatar
Administrator
Administrator

202 Re: Foto Humoristike prej Mon 07 Apr 2014, 10:58

luani

avatar
Administrator
Administrator

203 Re: Foto Humoristike prej Mon 07 Apr 2014, 11:04

luani

avatar
Administrator
Administrator

204 Re: Foto Humoristike prej Mon 07 Apr 2014, 11:06

luani

avatar
Administrator
Administrator

205 Re: Foto Humoristike prej Tue 10 Jun 2014, 14:41

luani

avatar
Administrator
Administrator

206 Re: Foto Humoristike prej Tue 10 Jun 2014, 14:46

luani

avatar
Administrator
Administrator

207 Re: Foto Humoristike prej Thu 12 Jun 2014, 12:57

luani

avatar
Administrator
Administrator

208 Re: Foto Humoristike prej Thu 12 Jun 2014, 12:58

luani

avatar
Administrator
Administrator

209 Re: Foto Humoristike prej Thu 12 Jun 2014, 13:03

luani

avatar
Administrator
Administrator

210 Re: Foto Humoristike prej Thu 12 Jun 2014, 13:09

luani

avatar
Administrator
Administrator

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 7 e 8]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons