Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Studiuesi Scott C. Waring, para pak ditësh publikoi në sajtin e tij “UFO Sightings Daily”, fakte të fuqishme dhe fotografi, të cilat tregojnë hyrjen e një baze UFO-sh në shpati

n e malit Admas, në Uashington.

Duke përdorur satelitin më të fuqishëm të hartave, Scott zbuloi pranë fermës Aceti një anomali, e cila e udhëhoqi atë në rezultatin se nën këtë pixel të mistershëm, që ndodhen vetëm në atë pikë të vetme të malit, fshihet një hyrje ciklike-portë, që të çon në bazat e nëndheshme të UFO-ve!Ky mendim gjen mbështetjen dhe nga fakti, se shumë njerëz të zonës, si dhe shumë oficer të ushtrisë, grupi i Contactees ACETI, deri dhe Fox News, kanë vëzhguar UFO në këtë rajon.

Në malin Adams, merren këtu e shumë vite dhe shumë shkencëtar amerikanë, të cilët i ka tërhequr vëmendjen aktiviteti i madh “metafizik” në rajon. Sigurisht që ky lajm nuk mund të kalonte pa “kujdesinë” e kërkuesve të UFO-ve.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons