Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ky është ajsbergu që fundosi Titanikun prej Sun 25 Nov 2012, 11:01

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ky masiv gjigand akulli u fotografua dy ditë para fundosjes së anijes së famshme të Titanikut nga kapiteni i S.S. Etonian më 12 prill 1912.
Sipas specialistëve që e shqyrtuan fotografinë, është 99% e sigurt se ky është ajsbergu që fundosi anijen e famshme.

Kjo, pasi veç formës së tij, është ashtu siç e kanë përshkruar në mbijetuarit.
Fotografia do të dalë në ankand muajin e ardhshëm në Amerikë dhe çmimi fillestar i saj do të jetë 10.000 dollarë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Ky është ajsbergu që fundosi Titanikun prej Sat 16 Feb 2013, 17:00

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
me harxhuuu aq dollar per 1 fotooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons