Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Siç edhe u kemi informuar edhe më parë, kohët e fundit aktivitetit i “zhvilluar” i Diellit ka vënë në dilemë shkencëtarët e NASA-s dhe të CERN!
Kjo për vetë faktin se siç dihet, dielli është një trupo qiellor me temperatura shumë të larta, citon alb-observer.com dhe se çdo objekt apo turp tjetër qiellor që do t’i afrohej do të shkrihej!

Atëherë lind pyetja:
- Çfarë janë ato objekte që hyjnë dhe dalin nga atmosfera e diellit?
Aktiviteti i zhvilluar në këtë yll qiellorë me hyrjet dhe daljet e pashpjegueshme të objekteve të paidentifikuara, i ka shkaktuar dhimbje koke dy agjencive më të mëdha të hapësirës në botë.
Kështu, sateliti i NASA-s, Helioviewer “kapi” një objekt që ngjanë me raketë dhe i drejtohet Diellit. Fotografia u realizua më 13 shator 2012.
Deri më tani nuk ka një deklaratë zyrtare të shpjegojë se çfarë mund të jetë ky objekt. Me pak fjalë, është një komet që e tërheq graviteti i Diellit, mbeturinë hapësinore, rrezatim kozmik, dobësi filmike e lentes të Helioviewer, rrezatim i dritës brenda indeve optike të teleskopëve, apo mos ishte diçka më e mistershme?/alb-observer/
Në vijim po ju paraqesim foto-dokumente të cilat vërtet janë mbresëlënës dhe zënë vend për diskutim:

________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
shum pamje tbukraaaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons