Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

NASA ka pasqyruar së tepërmi kohët e fundit me fotografi nga sipërfaqja e marsit, madje në shumë raste ato janë vërtet të dyshimta, tashmë vjen dhe Google Mars që ka vënë në pikëpyetje shumë astronomë!
Por, ajo që ka ngjallur reagime të forta janë të dhënat e fuqishme të paraqitura nga Google Mars (program i lirë) prej të cilit mund të zbuloj gjithkush shumë, nëse kërkon sigurisht!
Edhe pse një sërë rajonesh lihen qëllimisht të mjegulluara, pra pa mundur të shikohen me qartësi ajo çka fshihet në sipërfaqen e Marsit, ato çka mund t[ shikohet, janë vërtet mbresëlënëse!

Megjithatë, nëse dikush merë mundimin dhe ndjek koordinatat e Google Mars, të cilat alb-observer.com, ju parqet, mund të vërtetoj shumë lehtë se diçka fshihet vërtet aty!

Në fotografitë e analizuara do kuptoni shumë!
Konkluzionet tuajat…! /albtime

Kuadri i kërkimit dhe koordinatat në Google Mars: 37 ° 21’41 0.32 “Ν, 149 ° 55’17 0.97″

Grafika e gjerësisë: 37 ° 21’41 0.32 “S

Gjatësia : 149 ° 55’17 0.97


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
fotot duken shum interesante


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons