Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rita: Nuk e imitoj askënd prej Sun 21 Oct 2012, 12:08

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Rita Ora thotë se ajo në skenë gjithmonë mundohet të jetë vetja dhe të mos imitojë askënd. Këngëtarja shqiptare e cila po bën karrierë ndërkombëtare në muzikë, është në përgatitje për fillimin e turneut të saj të parë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës këtë muaj, së bashku me Iggy Azalea dhe Havana Brown, dhe ka folur për veprimet e saj në skenë.
‘Kur ngjitem në skenë, unë nuk tentoj të imitoj askënd. Unë nuk fus efekte nga artistët e tjerë, siç është për shembull liria e ‘Coldplay’ në skenë. Është më shumë punë në grup sesa vetëm e imja.
Kënaqem me bendin time dhe po ashtu argëtohemi edhe në prapaskenë. S’ka rregulla. Nuk ka ndonjë rutinë vallëzimi. Jam vetëm unë dhe bendi im që kënaqemi bashkë’, ka thënë Rita.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Rita: Nuk e imitoj askënd prej Sun 21 Oct 2012, 18:14

Gentleman

avatar
VIP
VIP
bravo rita veq NEXT Smile

3 Re: Rita: Nuk e imitoj askënd prej Sat 12 Jan 2013, 12:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si shpirt esht shum shum e mire


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons