Forumi Kuq E Zi
Genta e BB5 fejohet me nje biznesmen nga Shijaku…. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Genta e BB5 fejohet me nje biznesmen nga Shijaku…. Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Genta e BB5 fejohet me nje biznesmen nga Shijaku…. Gentagjalpiergesdomi-300x224
Lajmi mbi abortin e saj bëri bujë ashtu siç kanë bërë bujë të gjitha daljet dhe spektaklet që ka dhënë Genta Gjalpi, ish-banorja e edicionit të pestë të BB.

U komentua shumë sa që vendosi të largohet për një javë drejt Italisë e më saktë drejt Venecias, për të kaluar disa ditë pushimi si dhe larg stresit mediatik.

Drejt Italisë ajo nuk ka udhëtuar e vetme, pasi atje e ka pritur miku i saj Torosi i cili i ka bërë gjatë gjithë kohës shoqëri vajzës së BB, madje nuk e ka lënë as të heq keq këtë kohë pasi i ka prezantuar mikun e tij më të mirë, i cili ia ka paguar biletën që të shkojë në Itali, Gentës.

Pas ndarjes së dhimbshme të cilën e përjetoi me shumë skandale nga Rubens Shehu dhe romancës së shkurtër me Emilianon, Genta është hedhur në krahët e një biznesmeni gjë të cilën e dëshironte që në fillim, ku edhe vet e pohoi në një intervistë dhënë së fundi se dëshironte një të dashur me lekë.


Djaloshi i cili ia ka vjedhur zemrën Gentës quhet Erges Domi, është nga Shijaku, jeton në Venecia dhe është pronar restorantesh.

Genta është shumë e dashuruar, kishte nevojë të qetësohej pas abortit, thonë miqtë e saj, derisa së bashku me Torosin dhe të dashurin e saj Erges Domi shumicën e kohës e kanë kaluar duke lundruar me gondola.

Burime të gazetës tregojnë se, Genta ka vendosur që me Ergesin edhe të fejohet, por për momentin e mbajnë të fshehur lajmin…


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
hmmmm eh paska shyqyr edhe nga ato meshkuj qe se paragjykojn nje femer nga e kaluara apo nga tkqijat qe ka hequr njete


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons