Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cifti rekord: Të martuar që prej 82 vitesh prej Tue 16 Oct 2012, 19:05

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Cifti rekord: Të martuar që prej 82 vitesh


Tetedhjete e dy vite martese. Sekreti? Para se gjithash, jetegjatesia! Nje cift njeqindvjecaresh vietnamez duket se jane duke pergatitur rekordin boteror per martesen me te gjate.Te dy bashkeshortet; Huynh Van Lac 110 vjec dhe gruaja e tij Nguyen Thi Lanh 106 vjece, kane arritur tashme nje rekord kombetar ne Vitenam, vitin e kaluar, me 82 vite martese. Autoritetet Vietnameze qe jane duke ndjekur historine kane njoftuar se se shpejti, pasi ata te kene mbledhur te gjtha dokumentet e nevojshme, kerkesa e regjistrimit do t'i komunikohet Rekordeve Boterore Gines. Rekordi i meparshem i perkiste nje cifti amerikan, martesa e te cileve perfundoi vitin e kaluar per shkak te vdekjes te njerit prej bashkeshorteve, martesa kishte zgjatur 86 vjet.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh ken tmarrin shembull nga ky cift ciftet e reja qe sapo martohen ndahenn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons