Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Re të rralla misterioze lenticularis që tmerruan qytetarët e Szeged në Hungari!


Fotografia e mësipërme, na vjen nga qyteti Szeged të Hungarisë .Është vërtet e mrekullueshme, pasi shton shumë kureshtje dhe mbulohet nga petku i misterit, për atë çka mund të ndodhet pas saj, apo brenda saj!
Imagjinoni të shikonit këtë “luvgji” të frikshme reshë, të drejtohej për nga ju?!
Do ishte gabim, nëse do thoshim se kemi të bëjmë me një “sulm” jashtëtokësorësh?! Sigurisht që nuk do jeni të parët që do e ngatërronit këtë re me një anije kozmike jashtëtokësorësh, që ka ardhur për të “vizituar” Tokën!
Në realitet, kemi të bëjmë me një lenticularis altocumulus, e njohur ndryshe si një re me formë lente.
A s’është e mrekullueshme?!
Por, nga ana tjerë, lind pyetja;
- Çfarë është reja me formë lente?
Në shumë raste, retë lente i ngatërrojnë me UFO-t, apo me aktivitetet jashtëtokësore! Retë lente, kanë një formë të “butë”, komplet në kundërshtim me retë e zakonshme dhe mënyra me të cilën ato pozicionohen në ajër, pozicioni dhe forma e tyre shton shumë mister!
Ndoshta disa prej jush, nuk mund të shikojnë kurrë re lente, ndërsa pjesa tjetër mund të shikojë disa here.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons