Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
U shfaqe më 10 tetor të 2012.
Vendndodhja: Island of Pag, Kroaci!
Ndërkohë, autoritete policore të Kroacisë pas një denoncimi për pamjet filmike të një UFO-je, citon alb-observer.com, u detyruan të “hetonin” dhe të nxirrnin një raport, në të cilin thuhej: “Video vejnë nga një ishull turistik; Island of Pag në Kroaci dhe u filmua nga një turist në 10/10/2012. Zëri i saj vejn nga rruga që dridhet pas shpinës së personit që po filmon dhe kurrsesi nuk vejnë nga objekti fluturues që shfaqet në pamjet filmike. Fabio, turisti i cili ndodhej në zonë, ndaloi në rrugë dhe xhiroi këto pamje me kamerën e tij. Rruga vijon përkrah bregdetit”, shënohet në raport.

Megjithatë, pamjet filmike janë shumë mbresëlënëse, për të dhënat tona.
Për më shumë ndiqni videon që vijon:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons