Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Zhurmat misterioze, të cilat shqetësuan shumë specialistët, u shfaqën fuqishëm janarin e 2012-ës, në një sërë rastesh të ndryshe në gjithë botën, kurdoherë vetëm natën!
Por, mbrëmë u rishfaq e njëzaj zhurmë, citon alb-observer.com, por tepër e fuqishme këtë herë!
Kjo video të cilën ne po jua prezantojmë, u xhirua gjysmë ore pasi kishte filluar “spektakli” i zhurmës misterioze, rreth orës 22:00-22:30.Ndërkohë, zhurma ka shqetësuar së tepërmi banorët e qyteteve Edmonton-Alpmerta në Kanada, ku dhe u regjistrua video. Madje janë të shumta denoncimet ndaj kësaj këtij fenomeni.
“Nuk e kamë idenë se çfarë mund të jenët”, pohoi një qytetar, duke shtuar: “Më dëgjohet si zhurma e një avioni pa pilot, apo një vac i madh –i cili përdoret për e tubacionet e ngrohjes. Këtë zhurmë nuk e dëgjuam gjatë stinës së pranverës, apo të verës. Por, tani që ka filluar i ftohti, vjeshta dhe prag dimri, filloi përsëri të dëgjohet”, dëshmoi ai.
Gjithashtu, pak ditë më parë dhe njëkohësisht, në rajon u vu re një aktivitet masiv i fenomenit Aurora, ndoshta kjo do ishte një “arsyetim” mbi këtë fenomen të cilës mund ti dedikoje kjo dukuri.

Ndiqni dhe dëgjoni në vijim këtë zhurmë shqetësuese:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons