Forumi Kuq E Zi
Nuk zhgënjen kombëtarja U 19, fiton 3-1 ndaj Belgjikës Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nuk zhgënjen kombëtarja U 19, fiton 3-1 ndaj Belgjikës Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nuk zhgënjen kombëtarja U 19, fiton 3-1 ndaj Belgjikës U-19
Kombëtarja U 19, të drejtuar nga legjenda e futbollit shqiptar Foto Strakosha, ka arritur sot një fitore tepër te çmuar ndaj Belgjikës.
Për kombëtaren shqiptare ka shënuar Gavazaj në minutën e 26. Më pas Kabashi me anë të një penalltie,ka shpënë shirat 2-0 për ekipin tonë. Por nuk gjatë shumë dhe në minutën e 79 shënon Kabasele për skuadrën belge.
Më pas është Shehaj që ka shënuar në minutën e 80 duke vulosur përfundimisht rezultatin e ndeshjes. Vlen të theksohet se i gjithë takimi, është dominuar nga skuadra jonë e cila kishte shumë raste për të thelluar më tej rezultatin.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons