Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Femrat preferojnë Facebook-un para seksit.. prej Sat 13 Oct 2012, 16:34

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Femrat preferojnë Facebook-un para seksit..

Femrat kanë krijuar një varësi aq të madhe nga realiteti i tyre virtual sa 57% e tyre kanë pranuar se do të hiqnin dorë nga seksi për të qëndruar në Facebook.Sondazhi është realizuar nga revista ‘Cosmopolitan’, duke shtuar se femrat po kalojnë shumë kohë duke biseduar dhe kjo ndikon për keq tek lidhjet e tyre.

Nga ana tjetër, siç shkruan TCH, 2/3 e femrave e përdorin teknologjinë për të dërguar tek partnerët foto intime, ku 1/5 e këtyre fotove janë krejtësisht lakuriq.

Kjo anë e medaljes ka edhe të keqen e vet: teknologjia mund të çojë në tradhëti. 40% e femrave kanë pranuar se kanë flirtuar me persona të tjerë përveç të dashurit apo bashkëshortit. Në sondazh kanë marrë pjesë 1020 vajza britanike.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
un preferoj forumin jo fb....aaaahahaah prandaj rrini ju cunat tmerzitshem


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons