Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Cfare tregon shenja e horoskopit per dasmen tuaj


Dashi

Kreativ, entuziast dhe me nje sens te theksuar lidershipi.

Dashi eshte impulsive dhe nuk pranon fjalen Jo. Si nje shenje zjarri nuset e kesaj shenje jane lindur per te qene te tilla, ne qender te vemendjes se te gjitheve. Te bejne disa gjera vete? Kjo eshte nje Jo- Jo per dashin. Kur behet fjale per ceremonine e dasmes ata do te treferonin gjithcka gati dhe ne formen me te mirete mundshme.

Demi

Praktik, te dashur, shume miqesore por edhe ambicioz.

Nuset e shenjes se demit jane mjaft kembengulese e kokeforta. Ato duan te kene fustanin me te bukur, aksesoret me te vecante dhe dekorin me te detajuar. Por....te gjitha keto me cmimin me te lire te mundshem. Eh...keto jane nuset dem.

Cfare ato nuk do te duronin dot? shitesit qe ju bejne presion te vazhdueshem. Demat nuk e pranojne presionin. Nese kjo ndodh ata heqindore menjehere.

Binjaket

Fleksibel, te hapur dhe me humor te ndryshueshem.

Binjaket e pavendosur mrekullohen nga zgjedhjet e pafundme qe i paraqiten. Ata jane gjithmone ne kerkim te furnitoreve dhe blerjeve. Nje dasem "Binjakesh" do te jete me 3 fustane, 2 tipe te dekorit dhe nje shumllojshmeri te larte ne cdo element. Ata urrejne te marrin vendime perfundimtare.

Gaforrja

Artistik, sentimental dhe shume te perkushtuar.

Pjesa me e preferuar e dasmes per gaforret eshte te shkembejne premtimet dhe te kalojne shume kohe me miqte dhe te afermit e tyre gjate ceremonise.

Cfare do ti merziste nuset Gaforre? te "negociojne me vjerrat".

Luani

Dramatik dhe lidera te lindur

Shijet e luanit kane cmime te kripura. Ata do te drejtohen menjhere te dyqanet me te shtrenjta per te marre aty elementet e dasmes. Dhe per kete nuk jane te gatshem aspak te negociojne.

Luani deshiron nje dasem mbreterore dhe nuk mund te toleroj nese ka nje buxhet te limituar.

Virgjeresha

Te orjentuar nga detajet dhe me kembe ne toke.

Veshtire te zgjedhin, kontrrollues te lindur dhe shpeshhere behen te pa duruar kundrejt te tjereve.

Virgjeresha pelqen te planifikoj dhe shkruaj me detaje cdo detyre te organizimit te dasmes. Por pertej planifikimit ne flete, ata nuk do te preferonin te dalin ne terren dhe te negociojne me shitesit. shopping? Jo.

Peshorja

Elegant dhe bashkepunues.

Peshoret shpesh jane te pavendosura dhe nuk perballojne mire stresin. Ata nuk do te dine te sillen me nje te ftuar qe ka pire disa gota me shume, apo me nje te aferm qe mban nje dolli te papershtatshme. Por nga ana tjeter peshoret jane te gatshme dhe te afta per te planifikuar dasmen me te bukur qe eshte pare ndonjehere.

Akrepi

Kreativ, te patrembur dhe inspirues.

Shume te kujdesshem ndaj te tjereve dhe duke pare me te miren te njerzit dhe situatat, akrepet futen ne boten e dasmes dhe jane te gatshem te perkushtohen te detajet me te rendesishme.

Nese dasma eshte standarte dhe jo e personalizuar, atehere kjo dasem nuk ben per nje akrep.

Shigjetari

Energjik, sjoqeror dhe optimist.

Nese ka dicka ne nje dasem qe shigjetari e pelqen vertet, ai eshte muaji i mjaltit.

Veshtiresia me e madhe: nje liste e skeduluar me detyra dhe hapa qe duhen ndjekur gjate pergatitjes.

Bricjapi

Te mire orjentuar dhe mjaft ambicioz.

Bricapet nuk mund te tolerojne shitesit jo korrekt apo te ftuarit qe paraqiten me vonese. Ata punojne shume per te arritur shprehjen e famshme te filmave "dhe jetuan te lumtur pergjithmone". Fundi i lumtur eshte kurorezimi i te gjithe perpjekjeve dhe ambicjeve te bricjapit.

Ujori

Optimist dhe krijues. Keto jane karakteristikat e ujorit, por mbi te gjitha mbizoteron individualizmi dhe krenaria e madhe per veten.

Kritikat nga familjaret apo te afermit? Jo. Nese kjo ndodh ne dasmen e tyre sigurisht qe do t'ju prish humorin per gjate te gjithe dites.

Ujoret jane te dashuruar pas festave. Si do te dukej ceremonia e tyre? Komplet e personalizuar dhe e vecante.

Peshqit

Romantik, fleksibel dhe me shpirt artisti. kjo i ben peshqit edhe mjaft emotive.

Ne nje ceremoni dasme peshqit deshirojne te kene rolin e nuses "princeshe'.

Ambjenti i mbushur plot me trendafila dhe fustani te jete ai qe bie me shume ne sy. Fustanet Balgown jane me te preferuarit.

Cfare urrejne peshqit? Te zbatojne buxhetin. Kursimi nuk eshte fjala e tyre e preferuar


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Gaforrja

Artistik, sentimental dhe shume te perkushtuar.

Pjesa
me e preferuar e dasmes per gaforret eshte te shkembejne premtimet dhe
te kalojne shume kohe me miqte dhe te afermit e tyre gjate ceremonise.

Cfare do ti merziste nuset Gaforre? te "negociojne me vjerrat".


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons