Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ja gruaja që tmerroi arushën! (video) prej Sat 06 Oct 2012, 17:04

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Arinjtë e zonës ku banon 37-vjeçarja që do të shikoni në video, kanë frikë të dalin nga strofka e tyre. Edhe pse ju duket e pabesueshme, po, 37-vjeçarja Justine arriti t’i frikësojë.
Justine doli në verandën e shtëpisë së saj, kur pa një arushë të madhe ngjyrë kafe. Jo vetëm që nuk u tremb, por me zërin e saj e tmerroi arushën, e cila u largua…
Nuk na besoni? Ndiqni videon e mëposhtme.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Ja gruaja që tmerroi arushën! (video) prej Sat 16 Feb 2013, 17:14

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahaaahahaahahaha sa e forttt kjooooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Ja gruaja që tmerroi arushën! (video) prej Sat 16 Feb 2013, 18:41

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
prej saj u frikova une,lere ma arusha

4 Re: Ja gruaja që tmerroi arushën! (video) prej Sat 16 Feb 2013, 19:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5 Re: Ja gruaja që tmerroi arushën! (video) prej Sat 16 Feb 2013, 19:42

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
nuk ka dite arusha,se ish kenaq tuj e hanger ate gruan

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons