Forumi Kuq E Zi
Një Eksperiment I Thjeshtë Me Qiri, Që Do T’ju Habisë! (Video) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Një Eksperiment I Thjeshtë Me Qiri, Që Do T’ju Habisë! (Video) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Eksperimenti i mëposhtëm është interesant dhe do t’ju habisë jashtë mase. Mjafton të keni që qiri, një shkrepëse, një gotë dhe një gozhdë.Ky eksperiment i lehtë ndihmon për të krijuar një atmosferë sa më të ngrohtë. Pasi nuk duhet të harrojmë se qirinjtë nuk përdoren vetëm kur pritet korrenti elektrik, por edhe për të krijuar atmosferë romantike.Duket patur kujdes, natyrisht, që nëse bëni këtë eksperiment, të vendosni sipër mbulesës së tavolinës një pecetë apo një shtresë mushamaje e cila mund të bëhet pis nga parafina që lëshon qiriri. Pasi të keni marrë edhe këtë masë, gjithçka është në rregull.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
hmmm e kam pa diku tjeter por mduket me tvertet eksperiment i vecantte


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons