Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Fëmijët janë gjithmonë kuriozë për të mësuar më shumë për botën. Ata eksplorojnë kudo. Zakonisht edhe zbulojnë ndonjë gjë.

Por një 11 vjeçar rus, që kishte vendosur të eksploronte lagjen e tij, arriti të gjejë diçka të rrallë. Ai zbuloi një mamuth, në gjendje thuajse të paprekur, me mish e kocka.

Besohet se mbetjet e tij janë gjysma e trupit, që peshon 500 kilogram.

Djaloshi që bëri zbulimin e jashtëzakonshëm quhet Yevgeny Salinder.

Ai e gjeti trupin në Taymyr, në veri të Rusisë, ku jeton së bashku me familjen, pranë një stacioni polar.

Që nga viti 1929, në Siberi janë gjetur mamuthë të ngrirë, po ky është i ruajtur në gjendjen më të mirë.

Mamuthi do quhet Zhenya, sipas pseudonimit të djaloshit. Ai do merret në shqyrtim nga shkencëtarët.________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
cfati paska passss


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons