Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Vetëvrasjen live të një hajduti makinash, të cilin policia e ndiqte për më shumë se një orë, transmetoi në linjë të drejtpërdrejtë rrjeti televiziv amerikan Fox News.
Në fakt, nuk është hera e parë që kanalet televizive transmetojnë live operacionet e policisë kundrejt keqbërësve. Kështu ndodhi edhe këtë herë, ku kamera e Fox News ndodhej në një helikopter dhe transmetonte live gjithçka.

Autori i vjedhjes grabiti një makinë në Finiks, kryeqyteti i Arizonës dhe tentoi të arratisej, duke shkëmbyer zjarr me policët, që e ndiqnin këmba këmbës.

Por në një moment, ai ndalon makinën, del jashtë, vrapon nëpër fusha dhe më pas vret veten.

Edhe pse pamjet transmetohen me vonesë pesë sekonda, kanali nuk i ndali transmetimet edhe kur burri kishte vendosur pistoletën në kokë dhe vetëvrasja e tij u transmetua live, para syve të miliona teleshikuesve.

Bordi drejtues i kanalit kërkoi më vonë falje, pasi shumë fëmijë që i ndjekin live këto raste, panë vetëvrasjen live edhe të hajdutit. /alb-observer/

Për më shumë shikoni videon më poshtë:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons