Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kesha ka bërë seks me fantazmë? prej Sat 29 Sep 2012, 17:06

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kesha thotë se ajo ka pasur përvojë seksuale me një fantazmë.
Këngëtarja 25-vjeçare ka folur për KIIS FM për inspirimin dhe idetë rreth këngës së saj të re “Supernatural”, që është singli i dytë që nxirret nga albumi i ri “Warrior”.

“Është rreth përvojave me supernatyralen… por në aspekt seksi. Kam pasur disa përvoja me supernatyralen. Nuk e di emrin e tij! Ai ishte një fantazmë! Jam shumë e hapur për këtë”, ka thënë këngëtarja.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Kesha ka bërë seks me fantazmë? prej Fri 25 Jan 2013, 16:23

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e hutumja paska lan nam turp e faqe zez me e marr vesh kush se do e qujj tcmendur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons