Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 ku keni be sexs prej Thu 27 Sep 2012, 21:05

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
trgoni vendine ma te quditshume ku keni be sexs mose nguroni
....ne wc te shkolles

2 Re: ku keni be sexs prej Thu 27 Sep 2012, 21:41

Capkene

avatar
Princeshe
Princeshe
Aman pexha paska ren kriza tek ty me duket nuk mbaj mend

3 Re: ku keni be sexs prej Thu 27 Sep 2012, 21:54

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Sekret !!!!!!!!!

4 Re: ku keni be sexs prej Fri 28 Sep 2012, 08:49

LoveR

avatar
VIP
VIP
Ne shkalle te shkolles

http://ndjenja.tk/

5 Re: ku keni be sexs prej Fri 28 Sep 2012, 10:17

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ne Livadh


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

6 Re: ku keni be sexs prej Fri 28 Sep 2012, 10:42

Gentleman

avatar
VIP
VIP
prommm :P

7 Re: ku keni be sexs prej Fri 28 Sep 2012, 14:39

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Shyqyr s'kam bere asnjehere ne jete


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

8 Re: ku keni be sexs prej Fri 28 Sep 2012, 15:27

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
ALENA shkruajti:Shyqyr s'kam bere asnjehere ne jete
po me vjen keq do vine ajo dit kure ta shijoshe

9 Re: ku keni be sexs prej Fri 28 Sep 2012, 15:39

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
@Capkene shkruajti:Aman pexha paska ren kriza tek ty me duket nuk mbaj mend
hahaha ndoshta kaqen keq per ate nuk e mbane mend
ne pleme te axhes

10 Re: ku keni be sexs prej Fri 28 Sep 2012, 15:55

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
@pexha shkruajti:
ALENA shkruajti:Shyqyr s'kam bere asnjehere ne jete
po me vjen keq do vine ajo dit kure ta shijoshe
Pa u martuar s'beje


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

11 Re: ku keni be sexs prej Wed 03 Oct 2012, 19:57

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
ALENA shkruajti:
@pexha shkruajti:
ALENA shkruajti:Shyqyr s'kam bere asnjehere ne jete
po me vjen keq do vine ajo dit kure ta shijoshe
Pa u martuar s'beje
edi edi te zabeli

12 Re: ku keni be sexs prej Sat 06 Oct 2012, 10:06

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
@pexha shkruajti:
ALENA shkruajti:
@pexha shkruajti:
ALENA shkruajti:Shyqyr s'kam bere asnjehere ne jete
po me vjen keq do vine ajo dit kure ta shijoshe
Pa u martuar s'beje
edi edi te zabeli
Ca eshte kjo zabeli..?


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

13 Re: ku keni be sexs prej Sat 06 Oct 2012, 12:45

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Ne makine...

14 Re: ku keni be sexs prej Thu 11 Oct 2012, 11:02

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ne VC lezet


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

15 Re: ku keni be sexs prej Thu 11 Oct 2012, 11:04

LoveR

avatar
VIP
VIP
Ne shtrat te bute Very Happy

http://ndjenja.tk/

16 Re: ku keni be sexs prej Thu 11 Oct 2012, 19:11

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Te furgoni i punes...

17 Re: ku keni be sexs prej Fri 12 Oct 2012, 17:45

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
atuy ku deshti ajo ne pleme

18 Re: ku keni be sexs prej Sat 13 Oct 2012, 22:33

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ne kamer


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

19 Re: ku keni be sexs prej Sun 14 Oct 2012, 14:33

Gentleman

avatar
VIP
VIP
ALENA shkruajti:Ne kamer

po ha ma kalo pak at linje moj alena :P

ka kohe qe skam ber seks :O

20 Re: ku keni be sexs prej Mon 15 Oct 2012, 23:01

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
@Gentleman shkruajti:
ALENA shkruajti:Ne kamer

po ha ma kalo pak at linje moj alena :P

ka kohe qe skam ber seks :O
Mbase je cun flori,,t'a kaloj Linjen


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

21 Re: ku keni be sexs prej Thu 18 Oct 2012, 14:49

pexha

avatar
Antare i ri
Antare i ri
ne nje krevate i mbushure me uje

22 Re: ku keni be sexs prej Wed 06 Feb 2013, 11:44

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ne enderr

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons