Forumi Kuq E Zi
Ja pozicioni për të cilin zviceranët akuzojnë Xhakën (VIDEO) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ja pozicioni për të cilin zviceranët akuzojnë Xhakën (VIDEO) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Mediat zvicerane kanë kryqëzuar futbollistin shqiptar Granit Xhaka, i cili në një rast në minutën e 84-të të ndeshjes edhe pse ishte para portës nuk goditi në drejtim të saj.

Një gazetë shkruan se rezultati ishte 3-0, por Xhaka nuk e bëri një gol për të falur Shqipërinë që e ka në gjak. Duke aluduar në dështimin e Xhakës pranë portës së Ujkanit, Xhaka është pyetur pas ndeshjes për këtë rast, ndërsa deklaroi:

“Kjo nuk ishte lojë e lehtë për mua. U fishkëlleva për herë të parë në karrierë. Nuk është e rëndësishme a shënova unë apo jo, më rëndësi që fituam”.

Shikoni më sipër momenti kur Xhaka nuk goditi topin para portës së Ujkanit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
Ja fusin kot keta zviceranet te ishte se e kishte kaq ne gjak shqiperin ky luante me shqiperin e jo me zvicren, nejse gazetaret kete pun kane

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Kot nuk ja fusin ata ok01 se i kane kaluar ato imazhe me qindra here dhe kane arritur ate perfundim,ndersa lidhur me ate qe the qe ai mund te luante me Shqiperine,te them qe keto jane pune interesi shoku...

okl01

okl01
Antar Special
Antar Special
il conte shkruajti:Kot nuk ja fusin ata ok01 se i kane kaluar ato imazhe me qindra here dhe kane arritur ate perfundim,ndersa lidhur me ate qe the qe ai mund te luante me Shqiperine,te them qe keto jane pune interesi shoku...

Edhe 1 milion here ti shikojn ato imazhe ata nuk gjej dot te verteten, ka pas raste qe futbollisti ka qen me port bosh edhe nuk kane shenuar, ky rasti i xhakes nuk mu duk edhe aq rast i paster plus qe ndeshja ishte 2-0 per zvicren nuk kishte ndonje rendesi te madhe ky gol shenohej apo jo

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
il conte ne fakt dhe un me mendimin e okl01 jam pasi ka pasur me dhjetra raste ne futbollist te tjer qe e kan pasur porten bosh fare dhe nuk kan ber gol, ka dhjetra vidjo te tilla ne youtube, kshu qe rasti i Xhakes nuk eshte i vetmi po Zvicra me shum do tja veri gjoben per faktin se nuk shenoi kunder kombit te tij...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Gentleman

Gentleman
VIP
VIP
Shiqoni pak gjdo kush jep mendimin e vete..
E verteta eshte se granit xhaka ka deklaruar poblikisht " iam gzuar fitores kundrr shqiperis "
Por nuk eka mohuar dhe shancen e humbur me qellim..
Ka deklaruar per faqen e internetit telegrafi dhe ate te gazetes kosovaexpress..ai thoshte shum gjera shum e shum.. Por e verteta tina thot se nuk i eshte ber oferte nga klubi shqiptar.. Aty thoshte ne fillim te karrieres se ti para se te shkonte ne basel me kontrat, ka telefonuar me klubin shqiptar dhe me lorik canen por klubi shqiptar i kishte then vetem nese i mbulon shpenzimet vet mund te vish plus asaj mund te presish pak deri sa te vendosim... Ky deklaronte se nuk kishte kohe per pritje disi e kishin perqeshur klubi yn dhe ky ka filluar kontraten me klubin zvicrran..

Te them drejten klubi yn eshte fajtor shum.. Plus asaj ne fushen e luzernit te zvicrres me kuq e zi u doken 3 shqiptart e zvicrres se krejt klubi yn me ato fanela ( ndresa ) te grekut..
Kur klubit shqiptar i del gjumi ateher behet vone te zesh trenin

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons