Forumi Kuq E Zi
Lajmi i Fudit : Granit Xhaka gjobitet 1.000.000 euro nga federata Zviceriane ! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Lajmi i Fudit : Granit Xhaka gjobitet 1.000.000 euro nga federata Zviceriane ! Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Lajmi i Fudit : Granit Xhaka gjobitet 1.000.000 euro nga federata Zviceriane !
Sipas gazetave Zviceriane , thuhet se federata Zviceriane e futbollit ka gjobitur Granit Xhaken .

Gjoba ka ardhur pasi u dallua qarte se futbollisti ka toleruar ekipin ton perfaqesues teksa kishte mundesine e arte per te trefishuar rezultatin .
Tashme pritet vetem deklarata e vete futbollistit per kete gjobe te majme ndaj tij , dhe per rrjedhshmerine e ngjareve qe mund te ndodhin .

Shpresojme qe gjoba ndaj Granit Xhakes te anullohet .

Lajmi i Fudit : Granit Xhaka gjobitet 1.000.000 euro nga federata Zviceriane ! 200px-granit_xhaka_-_switzerland_vs._argentina_29th_february_2012


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons