Forumi Kuq E Zi
Valon Behrami ofendon tifozat Kuqe Zi  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Valon Behrami ofendon tifozat Kuqe Zi  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Valon Behrami ofendon tifozat Kuqe Zi  Empty Valon Behrami ofendon tifozat Kuqe Zi prej Wed 12 Sep 2012, 18:25

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Futbollisti me origjine shqiptare i kombetares Zviceriane Valon Behrami, ka bere nje loje te ndyre dhe te turpshme kunder kombetares se kombit te tij, eshte gezuar si i cmendur me fitoren qe ka bere kombetarja zviceriane kunder asaj shqiptare.
Behrami feston, luan per karton te kuq sikur po luante kunder Serbve dhe ne fund ne intervista per mediat europiane provokon :
Nuk jam tradhetar i kam kerkuar tifozeve qe te flas me ta por ata jane te PA KULTURUAR DHE SKANE NIVEL !

Behrami eshte njeri shume i ulet se para disa vitesh i eshte bere ftese nga kombetarja shqiptare dhe ky e refuzoi, ketej thot jam shqiptar e pastaj i ul poshte shqiptaret.
Valon Behrami ofendon tifozat Kuqe Zi  Berhami-300x200


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons