Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Me prekjen e gjoksit te pornostareve mblidhen fonde per bamirësi (video)

Dhjete aktore porno kane vene trupin ne dispozicion te mbremjes, ku kane marre pjese mijera teleshikues e dashamires
Nje mbledhje "hot" fondesh per bamiresi eshte organizuar nga nje televizon pornografik satelitor japonez, per te ndihmuar shoqaten "Stop AIDS".
Ne kembim te nje donacioni, publiku i stacionit ka mundur te shijoje me duar (te lara dhe te disinfektuara) gjoksin e aktoreve te "Paradise TV". Dhjete aktore porno kane vene trupin ne dispozicion te mbremjes, ku kane marre pjese mijera teleshikues e dashamires.
Mirepo kjo iniciative s'kishte si te mos ngjallte polemika mbi menyren e mbledhjes se fondeve, duke ngritur dyshimin qe me shume se nje gjetje per bamiresi, behet fjale vetem per nje menyre e te berit reklame.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons