Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kjo foto esht e pabesueshme... prej Thu 30 Aug 2012, 19:30

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
"Kjo foto e pabesueshme shënon fundin e karrierës së Matador,Toreros Alvaro Munera. Ai u rrëzua në pendim në mes te dyluftimit kur kuptoi se kishte nxitur këtë kafshë të butë të luftoj.E cila shkoi për t'u bërë një kundërshtar i pasionuar i luftës së demave. Madje plagosur rëndë nga shtizat, ai nuk e sulmoi kurr këtë njeri.

Torrero Munera citohet të ketë thënë në këtë moment: "Dhe befas, unë vështroj demin. Ai kishte këtë pafajësinë që të gjitha kafshët kanë në sytë e tyre, dhe me veshtroi me këtë shprehi. Ajo ishte si një thirrje për drejtësi. Thellë poshtë brenda meje e përshkruaj atë si si një lutje sepse nëse një njeri rrëfet,shpreson se është falur. Un u ndjeva si fekale e keq në tokë. "


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Kjo foto esht e pabesueshme... prej Thu 30 Aug 2012, 19:31

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Kjo foto esht e pabesueshme... prej Tue 04 Sep 2012, 19:00

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Me te vertet edhe mua me vjen keq qe i vrasin keta demat

4 Re: Kjo foto esht e pabesueshme... prej Sun 27 Jan 2013, 14:13

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
gjynah me dhimbsen gjallesat skam zemer me bo dicka te till


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons