Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kim Ramsey nga SHBA ka një problem të veçantë. Ajo mund të “ndizet” dhe të vijë në orgazmë në çdo çast. Një lëvizje e shkujdesshme mund t’i shkaktojë shkarkim seksual.
Treni, makina, por edhe punët e shtëpisë mund ta bëjnë këtë infermiere 44-vjeçare të kalojë në orgazmë, pa qenë nevoja të jetë ndonjë mashkull i pranishëm. Nëse femrat e tjera thonë “Po, prapë…”, e sigurt është që ajo thotë… “oh, jo prapë”.

Madje ka raste që përjeton deri në 100 orgazma në ditë! Ndjen dhimbje, lodhje si dhe janë pengesë serioze për të krijuar një marrëdhënie normale.

“Femrat në përgjithësi ku ta gjejnë që të arrijnë në orgazmë, ndërsa unë bëj përpjekje që ta ndaloj”, thotë dëshpëruar.

Mjekët thonë se Kim vuan nga ky çrregullim si pasojë e rrëzimit të saj nga shkallët para 10 vjetësh, kur pësoi një defekt në shtyllën kurrizore.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons