Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]

Këngëtrja e ‘Origjinale’, Aurela Gace shprehet se të bërit nënë nuk do të thotë që ajo të ndryshojë stilin e saj në art.Gace thekson se nuk e kupton dot pse disa presin që ajo me ndërrimin e statusit të ndryshojë.“Mos prisni të ndryshoj. Jam bërë nënë, dhe ështe gjëja më e bukur që mund të më ndodhte, mua, e cdo femre. Të jesh nënë është MREKULLIA vetë.
Por, nuk e kuptoj, pse presin nga unë të ndryshoj e të bëhem dicka që nuk jam?”, shkruan Aurela në rrjetin social, Facebook.Këngëtarja thekson se do të mbetet ajo që ka qenë përherë për publikun, ndërsa fakti që është bërë nënë i ka shtuar edhe më shumë dëshirën për të jetuar jetën dhe për të dashuruar.“Në çdo kohë, do të jem kjo që jam”(kënga ORIGJINALE:) Të bëhesh nënë, do të thotë të kesh me shumë dëshire për të jetuar….je më shumë femër, je më shumë e ndjeshme, thjesht,do më shume, do më gjithë fuqinë e shpirtit. Dhe ky fakt mua me lulëzon edhe më shumë”,, shton më tej Gace në profilin e saj në Facebook.“Për të gjithë ata që presin që unë të urtësohem….emmmmm …prisni me kot…. Për ata që më duan kështu sic jam….do t’ju jap përherë atë që doni tek Aurela……vetë veten”


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
serish e parapelqyer mbetet them per ato qe jan mbi moshen 30 vjec/e


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons