Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Martohet me 3 gra për një ditë. prej Wed 29 Aug 2012, 14:45

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster


Në Kongo një burrë ka martuar tre gra për një ditë.

Burri i përket fesë së krishterë dhe sipas medieve botërore, prifti ka patur problem të gjej në Bibel mundësinë që lejon një burrë të merr më shumë se një grua.Me në fund Prifti e ka gjetur dhe i ka mundësuar burrit të pasur të martohet me tre gra dhe atë në një ditë.“Edhe në atë kohë shtatë gra do të marrin një burrë: Bukën tënde do hamë dhe veshjet e tua do i veshim, vetëm që të mbajmë emrin tënd, na e hiq prej nesh turpin”, thotë fjalia nga Bibla (isaija 4:1) që i plotësoi dëshirën burrit të pasur nga Kongo për të marrë 3 gra për një ditë.Bëfshin qejf…


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons