Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster


Gratë aktiviste në Togo kanë filluar sot një grevë seksuale në një përpjekje për të përdorur fuqinë e tyre seksuale për të larguar presidentin e vendit.Anëtarët femra të të drejtave civile” Let’s Save Togo”do të qëndrojnë larg burrave dhe partnerëve për 1 javë.Qëllimi i tyre është që të shkaktojnë dorëheqjen e Presidenti, Faure Gnassingbé. Isabelle Ameganvi udhëheqëse e grupit për të drejtat e grave tha se greva do të verë në presion burrat e Togos që të ndërmarrin veprime kundër presidentit.Në Togo, gratë kanë të drejta të barabarta me burrat për të votuar dhe për të marrë pjesë në jetën politike, por në praktikë, ka pak gra në pozita udhëheqëse, qoftë në politikën formale apo atë të shoqërisë civile, të dhëna këto që vijnë nga institucionet e të drejtave të grave.Vendi ka qenë i sunduar nga e njëjta familje për dekada të tëra. Presidenti Faure Gnassingbé erdhi në pushtet në vitin 2005, pas vdekjes së babait të tij, Eyadema Gnassingbé, i cili sundoi vendin në perëndim
të Afrikës për 38 vjet.Grupi i grevisteve besojnë se kanë nevojë për ndihmën e njerëzve të tjerë për të detyruar Presidentin, Gnassingbé të japë dorëheqjen.Presidenti Gnassingbe nuk ka komentuar ende grevën e seksit, ndërsa mbajtja e saj u njoftua të shtunën në një miting ku morën pjesë mijëra persona në kryeqytetin, Lome.


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahahaahaahah o zot o zot po tjen grat kshu nshqiperi cfar mund te ndodh?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
largohen nga burrat e vet,u ofrohen burrave te huaj,kjo i bie

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
lloj lloj budalliqesh ndodhin ne kte bot


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ani greva sexuale

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ishalla nuk ju ndodh kshu cunave tforumit se pade cbejnnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons