Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

U zbulua para pak ditësh dhe ka befasuar gjithkënd!

Një fotografi, e cila tregon një qenie gjigande “misterioze” të vdekur, ka futur në dilemë shkencëtarët, pasi madhësia e saj është mahnitëse, saqë arrin burrat dhe gratë të cilët e gjetën dhe e fotografuan atë.
Fotografia, u shkrep në Pakistan dhe akoma nuk ka një shpjegim zyrtar për origjinën e kësaj specie kaq gjigande dhe misterioze!
Të shumtë janë ata të cilët bëjnë fjalë për një kafshë të quajtur “Gorgakh”, e cila në anglisht do të thotë, Pangolin. Kjo qenie, një “zvarranik” gjigand, nuk rritet më shumë se tre këmbë gjatësi!

Ndërkohë njerëzit e shfaqur në fotografi, duken mëse të qetë, që do të thotë se ata diçka “dinë”!
Ndoshta mund të jetë mbetje e ndonjë krijese kinematografike, e cila u braktis në atë vend dhe…

Megjithatë, kjo qenie e mistershme është shumë e çuditshme, pasi nëse do e shikonim e kujdes do shikonim ndryshime drastike në kokën e saj dhe thonjtë në dy këmbët e saj aq të mëdha…


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehh mistere e qa misteresh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons