Forumi Kuq E Zi
Dibra Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Dibra Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Dibra Empty Dibra prej Sat 25 Aug 2012, 17:13

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Dibra 405240_10150976141798344_71079487_n

Drini Zi, Diber


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Dibra Empty Re: Dibra prej Sat 25 Aug 2012, 17:44

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dibra 373841_10150955671163344_1416071964_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3Dibra Empty Re: Dibra prej Fri 25 Jan 2013, 16:43

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dibra Dibra_12_Blendi_001.sized_1_-576x430


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Dibra Empty Re: Dibra prej Fri 25 Jan 2013, 16:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dibra Peshkopia_1


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Dibra Empty Re: Dibra prej Fri 25 Jan 2013, 16:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dibra Images?q=tbn:ANd9GcQ_sIb0zGAleiXjTKWcfp4yyW7Gi3qusSyc0XkvP1K6dieh219sR1IHWrPI


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Dibra Empty Re: Dibra prej Fri 25 Jan 2013, 16:45

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dibra Photo-10


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Dibra Empty Re: Dibra prej Fri 25 Jan 2013, 16:45

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dibra Images?q=tbn:ANd9GcTLntNEqyN6QrdoaHEdcFevm7WNAMYPAxzDr8B3E2cNa2qRjA-Q7QXVl5mIjA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons