Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Pitbullët shqyejnë makinën në kërkim të maces

Katër qen të racës “pitbull-terrier” në përpjekje për të kapur një kotele që ishte fshehur në motorin e makinës së pronarit të tyre, e kanë shqyer pjesën e përparme të mjetit, duke ia shkëputur tërësisht llamarinat. Ata kanë shqyer një gomë të përparme të makinës dhe kanë përtypur kafshata të mëdha nga parakolpi. Katër pitbullët-terrierë e kanë gjëmuar macen deri kur ajo hyri për t’u fshehur në minivanin “Dodge”, që ishte parkuar në Baning, Kaliforni. Pronari i qenve dhe i makinës kishte ndërruar gomat e saj pas incidentit, pa e ditur se në pjesën e përparme ishte një kotele, dhe ka udhëtuar 25 milje nga Baning në Palm Springs. Kotelja i kishte mbijetuar udhëtimit dhe u zbulua më pas nga shoferi, i cili lajmëroi qendrën e kafshëve dhe tani është gati për t’u adoptuar.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Hahaha ca i paskan ber, ska shaka me keta pitbullet kete te shqyejn

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
vetem me pitbull dhe bulldog nuk behet shaka, kta te shqyejn


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons