Forumi Kuq E Zi
Alfabeti i Doktorreve Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Alfabeti i Doktorreve Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Alfabeti i Doktorreve Empty Alfabeti i Doktorreve prej Fri 24 Aug 2012, 16:54

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Alfabeti i Doktorreve 409595_473930415965165_1767596174_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Alfabeti i Doktorreve Empty Re: Alfabeti i Doktorreve prej Fri 24 Aug 2012, 18:57

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
C'lloj alfabeti eshte ky..? Alfabeti i Doktorreve 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

3Alfabeti i Doktorreve Empty Re: Alfabeti i Doktorreve prej Fri 24 Aug 2012, 19:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahaha hi doktoreve Alfabeti i Doktorreve 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Alfabeti i Doktorreve Empty Re: Alfabeti i Doktorreve prej Mon 27 Aug 2012, 22:41

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Ata vec pune te pista bejm Alfabeti i Doktorreve 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

5Alfabeti i Doktorreve Empty Re: Alfabeti i Doktorreve prej Tue 28 Aug 2012, 16:23

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ca punesh mi aman


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6Alfabeti i Doktorreve Empty Re: Alfabeti i Doktorreve prej Tue 28 Aug 2012, 16:37

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Te pista more,,andaj edhe alfabetin e kane te pist Alfabeti i Doktorreve 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

7Alfabeti i Doktorreve Empty Re: Alfabeti i Doktorreve prej Tue 28 Aug 2012, 17:48

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Alfabeti i Doktorreve 1416650876 Alfabeti i Doktorreve 1416650876 se kuptova fare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8Alfabeti i Doktorreve Empty Re: Alfabeti i Doktorreve prej Tue 28 Aug 2012, 18:24

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
E te felliqura a e kupton Alfabeti i Doktorreve 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

9Alfabeti i Doktorreve Empty Re: Alfabeti i Doktorreve prej Tue 28 Aug 2012, 20:13

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ncuk fare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10Alfabeti i Doktorreve Empty Re: Alfabeti i Doktorreve prej Wed 29 Aug 2012, 14:02

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Nejse,,e di qe e di s'i nuk e di more


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

11Alfabeti i Doktorreve Empty Re: Alfabeti i Doktorreve prej Sun 27 Jan 2013, 15:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
din ai din po bon vet sikur sdi gjo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons