Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Video që do të ndiqni në vijim, bënë një retosprektivë në të shkuarën, në atë çka ndodhi gjatë gjithë 2012-ës.
Sigurisht jua këshillojmë ta shikoni, të shqetësoheni për të gjithë ato që ndodhën dhe vazhdojnë të ndodhin. Duhet theksuar se videon konkrete, e kanë parë deri tani më shumë se 3.130.265 njerëz nga e gjithë bota.

Në video përfshihen: Ciklone në diell, zëra të çuditshëm që u dëgjuan në gjithë botën, fenomene të çuditshme që shfaqen në qiell, lumenj me ujë të… kuq, vdekje masive të gjitarëve që u emetuan në breg të detit, vdekjen e miliona zogjve, tornado, stuhi diellore, vullkane, tërmete dhe shumë të tjera të cilat alb-observer.com i ka pasqyruar dhe i ka disponuar për lexuesit e saj.

Dhe sigurisht lindë pyetja, të gjitha këto ndodhi ishin thjesht ndodhi të cilat paralajmërojnë për “fundin e botës” apo thjeshtë ngjarje të shumta të cilat nuk mund të shpjegohen?

Megjithatë, konkluzioni juaji!


Ndiqni në vijim videon me përmbledhjen e lajmeve më të tmerrshme dhe të pashpjegueshme të 2012-ës:________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
video interesante


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons