Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Greg Valentino kishte vetëm një ëndërr në jetën e tij.

Të stërvitej, të frynte muskujt e tij dhe të thyente rekorde të një pas njëshme.
Por në një moment, citon alb-observer.com, Valentino nuk ishte i kënaqur me arritjet e trupit dhe dimensionet e tij, por kërkonte diçka më shumë.
Filloi të merrte kapsula energjetike, vitamina dhe shumë substanca të ndryshme…

Dykrerëshit e krahut të tij, arritën numrin marramendës të 62 cm. Por, substancat dhe vitaminat që ai merrte nga goja, nuk i mjaftonin. Kështu, Greg filloi të merrte substanca dopingu të rrezikshme me injeksion mbi muskujt. Por përsëri ai nuk ishte i kënaqur…

Në një moment vendosi të bëjë të pabërën. Edhe pse ishte paralajmëruar se marrja e një substance dopingu ishte shumë e rrezikshme deri dhe për jetë e tij, ai vendosi ta marrë këtë risk.

Pas marrjes të këtij dopingu, muskujt e tij u frynë aq shumë saqë, u shqyen dhe pasi çanë lëkurën dhe shpërthyen përpjetë…!

Shifni fotot me posht....


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons