Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kohë jo fort të mira këto të sotmet për femrat shumë të bukura. Pasi sipas një studimi të fundit, vlerësohen më pak të mira në shtrat, sesa ato të shëmtuara.

Kështu, ka qenë Universitetit Radboud në Holandë, i cili e ka konfirmuar këtë konkluzion, duke e publikuar edhe në revistën “Archives of Sexual Behaviour” (Arkivat e Sjelljes Seksuale).


Sipas këtij studimi, femrat e kalendarëve, apo ato pas të cilave meshkujt çmenden në ekranet e televizioneve, nuk janë më në modë.

“Paradoksalisht, ato nuk i çmendin meshkujt në shtrat, megjithë bukurinë që kanë”, citon studimi në fjalë.

Ndryshe nga ato, femrat më pak të bukura vlerësohen me një performancë të mirë seksuale dhe mjaft të preferuara në shtrat për këtë, nga meshkujt. /noa/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons