Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Aksidenti qe habiti gjithe Rusine (Video) prej Mon 13 Aug 2012, 22:06

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Shoferi i kesaj makine metevertete mund ta quaje veten si njeriu me me fat ne Rusi per ate dite pasi ai i ka shpetuar nje aksidenti i cili mund edhe ti merte jeten .Do tju duken shume te habitshme se si ky shofer ka mundur te manovroj ne mes te aksidentit te tmerrshem midis nje kamioncine dhe nje makine te vogel dhe te dale pa asnje te gervishtme .Jo vetem qe ai nuk u lendua por edhe makina e tij nuk mori gervishtje .Ky aksident ka habitur te gjithe Ruset pasi u hodh online nga njeriu qe i shpetoj aksidentit ,ato mendojne se ai thjesht ka qene me fat qe ka shpetuar/.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons