Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Edhe pse kjo është vetëm ndoshta një rast tjetër i hydrocephalus, banorë të Santa Kruz El Chol në Guatemala janë të bindur se qeniet që vijnë nga hapësira e jashtme duhet të fajësohet për fanatik porsalindur e natyrës – gic me kokën e njeriut.
Vendorët thonë dritat e çuditshme të ndritshme u hovering në qiell natën e lindjes së saj, e cila tingëllon interesante, por ende kjo anomali nuk mund të jetë vepër jashtëtokësor.
Hydrocephalus është një gjendje mjekësore në të cilën ka një akumulim anormal i lëngjeve cerebrospinal në ventricles, ose dëmtimit të dhëmbëve, të trurit. Kjo mund të shkaktojë rritjen e presionit intracranial brenda kafkes dhe zgjerimin progresiv të kokës.
Kjo ka ndodhur shumë herë më parë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons