Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Bujku kinez Xhia Kebing me rastin e pjelljes së njërës nga viçat e tij ka vërejtur se njëri prej tyre kishte në ballë vetëm një gungë të vockël, por në atë çast as që mund ta merrte me mend s
e çka do të zhvillohet nga ajo vrimë. Kinezi as që ka mundur të ëndërrojë se nga ajo gungë e vogël më vonë do të zhvillohet një bri, madje në mes të ballit, duke u shndërruar në atraksion turistik. Briri i gjatë 20 centimetra nuk i ka zëvendësuar dy brirët anësorë të lopës, që gjithashtu janë zhvilluar në dy anët e kokes
Photo: Lopa me bri ne mes të ballit…Tmerrohen banoret Bujku kinez Xhia Kebing me rastin e pjelljes së njërës nga viçat e tij ka vërejtur se njëri prej tyre kishte në ballë vetëm një gungë të vockël, por në atë çast as që mund ta merrte me mend se çka do të zhvillohet nga ajo vrimë. Kinezi as që ka mundur të ëndërrojë se nga ajo gungë e vogël më vonë do të zhvillohet një bri, madje në mes të ballit, duke u shndërruar në atraksion turistik. Briri i gjatë 20 centimetra nuk i ka zëvendësuar dy brirët anësorë të lopës, që gjithashtu janë zhvilluar në dy anët e kokes


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons