Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Liridon Bajrami (Dj WronDon) i cili është dhe DJ i këngëtares Genta Ismaili ka sqaruar në media lajmet për rrahjen nga e kangëtares gjatë një koncerti në Kosovë. Ai është shprehur në një intervistë për “Panoramën” se ai nuk rreh femra.
“Atë natë ka qenë shumë nervoze se ndjehej “diva” e shqiptarisë edhe është nervozuar kur ka ardhur të këndojë sepse nuk i ka pëlqyer vendi, në restorant “Rozafa”. Në atë vend kemi qenë edhe vitin e kaluar. Pasi mbaroi mbrëmja, më tha: Merre veturën të ikim që të mos bëj foto me fansat se vendi është i keq, të mos dijë askush ku këndoj dhe çfarë bëj”, thotë Liridoni.
Ai pohon se më pas i ka thënë Gentës të ndalen diku në një parking dhe ka fikur dritat duke i pohuar se nuk e sheh askush. “Ajo filloi të bërtasë se pse i ndala dritat dhe pse nuk po ecja, tha shumë fjalë banale dhe më tha çohu dil nga makina dhe më jep çelësat duke dashur të më lërë vetëm në Malishevë. Unë refuzova edhe pse mora një goditje në fytyrë nga e motra. Më pas janë qetësuar, ua kam dhënë çelësat dhe ju kam thënë të më afronin deri në qendër të merrja taksi dhe jam kthyer në shtëpi”, pohon Dj ËronDon.
Ai ka shtuar se Genta është një këngëtare e dështuar duke thënë: “Këndon edhe në vendet ku mbahen dasmat, ku kolegët e saj nuk këndojnë aty asnjëherë, po për para bën gjithçka”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ja mbeshtes mendimis se realisht ashtu eshte


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons