Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Shikoni videon e një gruaje të dehur në Portugali, e cila mesa duket ndjeu zili famën e tauromakive të famshëm të vendit.
Kujdes! Pamjet janë të ashpra.
Një grua e dehur në Portugali, vendosi të dyluftojë me një dem duke u futur në arenë. Pamjet filmike po bëjnë xhiron e botës.

Gruaja në gjendje të dehur dhe jashtë kontrollit, citon alb-observer.com, vendosi pa asnjë mbrojtje të qëndrojë para demit, i cili e sulmo dhe e hodhi atë disa metra larg.
Edhe pse demi e përplasi përtokë ajo vazhdoi përsëri, duke e provokuar demin këtë herë me një çarçaf, ndërsa indiferentizmi i shikuesve ishte vërtet “vrasës” pasi askush nuk e ndaloi atol tek ajo ndeshej me “vdekjen”.

Rezultati i tentativës së dytë, ishte që demi ta sulmonte egër gruan e dehur dhe atëherë turma e të pranishmëve u detyrua të ndërhyjë për ta shpëtuar.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Hahaha paska pas pije te keqe kjo haha , qysh dreqin shpetoi pas gjith asaj perplasje qenke e fort

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po pra e perplasi demi dy her


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons