Forumi Kuq E Zi
Chrome mbetet lider i tregut. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Chrome mbetet lider i tregut. Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Chrome mbetet lider i tregut. Empty Chrome mbetet lider i tregut. prej Tue 07 Aug 2012, 22:05

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Chrome mbetet lider i tregut. 559194_489134797764613_1448735904_n..
Chrome mbetet lider i tregut.
Sa prej nesh sot përdorim Google Chrome si shfletuesin tonë të preferuar për internet? Me siguri se shumica prej nesh, sepse StatCounter thotë se Chrome është ende shfletuesi numër 1 në botë.
Në muajin maj, agjencia për analizimin e statistikave kishte thënë se Chrome e ka tejkaluar Internet Explorer të Microsoft, për tu bërë shfletuesi më i madh në industri.

Dhe tani, hulumtimi i bërë për periudhën korrik 2011 – korrik 2012 ka dhënë rezultate pak a shumë të ngjashme, në të cilat Chrome udhëheq me 33.81 për qind.

Internet Explorer është i dyti me 32.04 për qind, ndërsa Firefox mbetet i treti me 23.73 për qind. Safari dhe Opera janë më pas me 7.12, përkatësisht 1.72 për qind. / Telegrafi /


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons