Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Fytyra e Jezu Krishtit është shfaqur më parë në bukë të thekur, në Pica në restorant, pak përparë në një kafshë të çuditshme të detit dhe tani ajo shfaqet në një GAFORRE deti.

Një familje në shtetin Uashington ka zbuluar birin e shëmbëlltyrës së Perëndisë në një gaforre.
Por në një kthesë të çuditshëm, fytyra të krijon edhe imazhin e Osama bin Laden.
Por kjo pamje e çuditshme u kap në video nga familja Canfield gjatë njëudhëtimi me barkë për kapjen e gaforreve pranë Everett, Washington, fundjavën e kaluar.
Familja shkarkoi një tenxhere me gaforret në barkën e tyre kur ata filmuan krijesën, e cila ka një ngjashmëri të habitshme me Jezusin – dhe al Qaedan mbi barkun e saj.
Por personi që filmoi pamjen nuk njoftoi dhe gaforre u hodh përsëri në oqean, sepse ajo ishte një femër e paligjshme dhe për këtë arsye nuk mund të mbahej.

Familja kur u kthye në shtëpi e pa me kujdes video me fytyrën e të shenjtit apo të njeriut të keq (si e quajtën ata), ishin shtangur.
John Canfield burri i familjes e ka mohuar Krishtinnë gaforre dhe tha se ishte ishte një shaka, duke shtuar se “ne nuk jemi aq të sofistikuar” për të dalë me një të tillë.
Por fatkeqësisht, video është prova e vetme që mbetet kështu që askush nuk do ta dijë kurrë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons