Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Fotografi dhe video të një rëndësie të veçantë!
Shpeshherë, kohët e fundit, pa llogaritur të paktën këtu e 50 vjet, fenomeni i objekteve të paidentifikuara të fluturimit është vënë në qendër të vëmendjes.

Është ky fenomen, që shumë herë, me dëshirë apo pa dëshirë ka befasuar gjithkënd, akoma dhe vetë astronomët, inxhinierët e fluturimit dhe gjithë NASA-n, e cila në shumë raste dorëzohet dhe nuk mund të shpjegojë qoftë dhe formalisht disa fenomene me objekte të paidentifikuara fluturimi, të cilat vërtet janë mbresëlënës. Alb-observer.com, ju paraqet një sërë fotografish dhe videosh të cilat flasin vetë.

Në një galop të bërë posaçërisht për UFO-t, rezultoi se 3 në 10 veta pretendojnë se i kanë parë ato.
Gjithmonë dëshmitë e tyre janë të ndryshme dhe të larmishme, pasi ato marrin forma dhe interpretime të ndryshme, si dhe ndahen në shumë kategori, si p.sh. objektet reale dhe ato irrale, ato kontaktore dhe ato vizionare e iluzionare.
Si dhe sigurisht të shumtë janë ata të cilët kanë parë objekte të ndritshëm në qiell, objekte këto që nuk kanë asnjë lidhje me objektet fluturuese të krijuara nga dora e njeriut.

Një shumëllojshmëri fotografish dhe videosh të dala e të publikuara nga vetë gjigandi i inteligjencës botërore NASA, nëse janë sajesë, apo një pakujdesi e tyre dhe ato tashmë qarkullojë lirshëm në internet e gjetkë, kjo është një temë tjetër, gjithsesi gjykimi mbetet në dorën tuaj:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons