Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ndalohet të fusë në Britani çantën e saj iguana

Një britanike u ndalua në aeroport, pasi po kthehej nga Maroku. Autoritetet doganore i konfiskuan asaj një çantë, që ishte bërë me lëkurë iguane.

Sipas tyre, lëkura e kësaj kafshe përfshihet
në listën e kafshëve të rrezikuara dhe është e paligjshme që të futet në Britani.

Ndërkohë, autoritetet kanë paralajmëruar të gjithë turistët britanikë që të mos sjellin në vend çanta me lëkurën e kafshëve të rrezikuara.

“Mesazhi im i thjeshtë është: mos e bëni,” deklaroi një zyrtar i aeroporteve.

Ai tha se gjëja më e paktë që mund të bëjnë është sekuestrimi, por mund të ketë edhe padi për këtë çështje.

“Thjesht pse e blini legalisht në një vend, nuk do thotë se mund ta fusni në Britani,” deklaroi zyrtari.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons