Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mogli, qeni më i shëmtuar në botë! prej Sat 04 Aug 2012, 16:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nëse do të kuptonte se çfarë po ndodhte, nuk do të ishte kaq krenar! Por gjithsesi, kjo fitore i ka gëzuar jashtë mase pronarët e tij, ndërsa vetë atë e ka bërë të famshëm!

Nuk e dimë se çfarë kuptuat deri tani, por në këtë shkrim e kemi fjalën për Moglin, qenin më të shëmtuar në botë. Ai fitoi këtë titull pas konkursit të zhvilluar në Kaliforni.

Qeni 8-vjeçar i racës Chinese crested, është me të vërtetë i shëmtuar, fakt ky që e bën akoma më të dashur…

Klikoni KËTU për të lexuar shkrimin dhe për të parë fotot…


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons