Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kjo është FOTOJA më bindëse për monstrën e Loch Ness

Ai ia ka dedikuar jetën e tij prej më shumë se dy dekadash kërkimit të kriptidit të njohur me emrin monstra e liqenit Ness në Skoci.

George Edwards beson se ka arritur të fotografojë monstrën e Loch Ness, duke ofruar provën më të fortë për ekzistencën e krijesës.

Ky kriptid (krijesë, ekzistenca e të cilit është sugjeruar, por nuk është provuar), ka ngjallur kureshtje në mbarë botën.

Monstra e Loch Ness u pikas për herë të parë në vitin 1933 dhe që prej atëherë shkencëtarët janë përpjekur të gjejnë shpjegim për këtë mit të ditëve moderne.

Fotoja më e famshme e krijesës është realizuar në vitin 1934. Por atëherë u deklarua se ishte thjesht një nëndetëse lodër.

Me dhjetëra ekspedita janë bërë në këtë liqen. Në vitin 2012, në shkurt, një imazh sonar tregoi një objekt gjigand në thellësi të liqenit.

Disa ekspertë besojnë se mund të jetë një krijesë e mbijetuar nga koha e dinosaurëve, një reptil uji, i cili ka mbetur prej miliona vitesh aty.

I gjithë ky mundim në kërkim të kësaj krijese e ka pasur një shpërblim: zona rreth liqenit është kthyer në një atraksion turistik.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons